Uczniowie klasy 2b wykonali makiety wiejskiego podwórka. Była to świetna okazja do utrwalenia nazw oraz pojęć związanych z hodowlą zwierząt.
Oprócz zabawy, dzieci miały możliwości wykorzystania teorii w praktyce. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Relacja foto...

Była to świetna okazja do utrwalenia nazw oraz pojęć związanych z hodowlą zwierząt. Na makietach pojawiły się między innymi: dom gospodarza, zabudowania gospodarcze, sylwetki zwierząt hodowlanych, staw i wiele innych pomysłów.