Co roku w naszej szkole, w czasie gdy bardzo wcześnie zapada zmrok, zachęcamy uczniów do noszenia elementów odblaskowych. W ten sposób bierzemy udział w akcji informacyjno-edukacyjnej pn. Jestem widoczny - Jestem bezpieczny.
Jej celem jest propagowanie zasad bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym. W ramach kampanii dużo uwagi poświęcane jest przede wszystkim odblaskom, bowiem to one w istotny sposób poprawiają widoczność, a tym samym bezpieczeństwo dzieci na drogach.
Dzięki współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Radomiu w dniu dzisiejszym wszystkich uczniów wyposażyliśmy w zestaw odblaskowy.
Jednocześnie zachęcamy do udziału w Konkursie Odblaskowym. Prosimy o nadsyłanie zdjęć swoich dzieci z odblaskami na chodniku, przejściu dla pieszych itp. (prosimy o zdjęcia tylko naszych uczniów ze względu na ochronę wizerunku innych osób).
Zdjęcia przesyłamy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na
zdjęcia czekamy do niedzieli 19 grudnia 2021r.
Zachęcamy do noszenia odblasków i udziału w konkursie!

Relacja foto...