W dniach 18.10.2021 r. – 22.10.2021 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych na II edycję Wirtualnego Tygodnia Otwartego naszej poradni. Tym razem naszymi priorytetami są: doradztwo zawodowe oraz emocje dzieci i młodzieży powracających do szkół i placówek po długim okresie izolacji spowodowanej pandemią.

Oprócz gotowych do wykorzystania w domu i szkole materiałów: scenariuszy, konspektów, wykładów (umieszczonych na stronie), zapraszamy także na Punkt Konsultacyjny oraz Telefon Wsparcia.
W środę 20.10.21 o  godz. 16.00 zapraszamy rodziców do poradni, na Wykład Otwarty na temat: „Regulacja emocji u dzieci w różnym wieku podstawą zdrowia psychicznego.” Wykład poprowadzi psycholog Ewelina Ćwintal.

Wirtualny Tydzień Otwarty to także dobry czas na zapoznanie się z ofertą poradni., która dostępna jest na nasze stronie internetowej.

Podczas Punktu Konsultacyjnego rodzice dzieci i młodzieży oraz pełnoletnia młodzież (ze szkół i placówek będących pod naszą opieką) mogą zapisać się na konsultacje i diagnozę psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, a także na diagnozę z zakresu doradztwa zawodowego.

Z Telefonu Wsparcia  może skorzystać każdy, kto potrzebuje naszej pomocy, (niezależnie od rejonu działania poradni), pod numerem telefonu 512 050 930.

Z Punktu Konsultacyjnego oraz Telefonu Wsparcia podczas Wirtualnego Tygodnia Otwartego można skorzystać od poniedziałku do piatku w godz. 9.00-17.00 pod numerem telefonu: 512 050 930 oraz (48) 331 45 10.

Zaproszenie na Wirtualny Tydzień Otwarty PPP Nr 3