Nowy tydzień rozpoczyna się nowym szkolnym projektem. 18 października zaczynamy Tydzień Uczniowskiej SuperMocy, czyli szukanie mocnych stron u uczniów, aby uwierzyli w swoje możliwości i potencjał.

Z inicjatywy Joanny Gadomskiej już po raz kolejny RÓWNIEŻ W NASZEJ SZKOLE odbędzie się akcja, której celem jest uświadomienie uczniom, że mają wiele wspaniałych cech, mocy, które pozwalają im osiągnąć w życiu wiele sukcesów.

Motywem przewodnim Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy jest DROGA NA SZCZYT każdy wędrując swoją drogą może dotrzeć gdzie chce i osiągnąć życiowe szczyty swoich możliwości, a im mocniejszy będzie fundament naszej drogi, w oparciu o nasze mocne strony, tym szybciej na szczyt dotrzemy.

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy